Płyta MSI PRO H610M-G DDR4/H610/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Płyta MSI PRO H610M-G DDR4/H610/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX Płyta MSI PRO H610M-G DDR4/H610/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Płyta MSI PRO H610M-G DDR4/H610/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Płyta MSI PRO H610M-G DDR4/H610/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Kluczowe cechy
Bios: 1x 256 Mb flash UEFI AMI BIOS. Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu. Gniazda karty graficznej: D-Sub, HDMI, DisplayPort. Gniazda USB na płycie głównej: 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty).
Złącza i wyposażenie
Inne porty i gniazda: Tuning Controller Connector.
Specyfikacja techniczna
| Bios | 1x 256 Mb flash UEFI AMI BIOS |
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Gniazda karty graficznej | D-Sub, HDMI, DisplayPort |
| Gniazda USB na płycie głównej | 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR4 | 2 |
| Inne porty i gniazda | Tuning Controller Connector |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation, Intel Core i5 12th Generation, Intel Core i7 12th Generation, Intel Core i9 12th Generation, Intel Celeron™ (Socket 1700) |
| Port LAN | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V) |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0 |
| Standard pamięci | DDR4-2133, DDR4-2400, DDR4-2666, DDR4-2933, DDR4-3200, DDR4-2800, DDR4-3000 |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Złącza PCI Express x1 | 1 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
Opis
Intel Core i3 12th Generation
Intel Core i5 12th Generation
Intel Core i7 12th Generation
Intel Core i9 12th Generation
DDR4-2400
DDR4-2666
DDR4-2800
DDR4-2933
DDR4-3000
DDR4-3200
DisplayPort
HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072925024
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także