Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny
warehouse Wybierz magazyn
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości. Czarny (Black) Kolor obudowy.
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości.
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: Bluetooth, AUX, USB-C, Jack 3,5 mm (minijack). Wymiary [G x S x W] (mm): 92,7 x 410 x 73,7.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth, AUX, USB-C, Jack 3,5 mm (minijack) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 1 |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 24.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 100Hz - 20kHz |
| Waga netto (kg) | 1.000 |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 92,7 x 410 x 73,7 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5390660196140
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także