Głośniki 2.0 Esperanza Flamenco EP140KE USB czarno szare
warehouse Wybierz magazyn
Głośniki 2.0 Esperanza Flamenco EP140KE USB czarno szare Głośniki 2.0 Esperanza Flamenco EP140KE USB czarno szare to głośniki stereo 2.0. Zapewniają dźwięk stereo do pracy i rozrywki przy komputerze. Czarno-szary (Black-grey).
Głośniki 2.0 Esperanza Flamenco EP140KE USB czarno szare
Głośniki 2.0 Esperanza Flamenco EP140KE USB czarno szare to głośniki stereo 2.0. Zapewniają dźwięk stereo do pracy i rozrywki przy komputerze.
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: Jack 3,5 mm (minijack) + USB. Kolor obudowy: Czarno-szary (Black-grey).
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Gniazda / komunikacja | Jack 3,5 mm (minijack) + USB |
| Impedancja (Om) | 4.0 |
| Kolor obudowy | Czarno-szary (Black-grey) |
| Liczba głośników | 2 |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 3.0 W |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 20Hz - 18kHz |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 60 x 74 x 102 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901299940693
verified_user Gwarancja
Okres: 24 miesięcy (Normalna)
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także