Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny
warehouse Wybierz magazyn
Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny to głośniki stereo 2.0. Zapewniają dźwięk stereo do pracy i rozrywki przy komputerze. Czarno-pomarańczowy (Black-orange).
Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny
Głośniki Esperanza 2.0 USB Rumba czarny to głośniki stereo 2.0. Zapewniają dźwięk stereo do pracy i rozrywki przy komputerze.
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: Jack 3,5 mm (minijack) + USB. Kolor obudowy: Czarno-pomarańczowy (Black-orange).
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Gniazda / komunikacja | Jack 3,5 mm (minijack) + USB |
| Impedancja (Om) | 3.0 |
| Kolor obudowy | Czarno-pomarańczowy (Black-orange) |
| Liczba głośników | 2 |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 2.5 W |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.5 W |
| Pasmo przenoszenia | 60Hz-18kHz |
| Pasmo przenoszenia głośników | 20Hz - 18kHz |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 100 x 105 x 95 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901299940747
verified_user Gwarancja
Okres: 24 miesięcy (Normalna)
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także