Pamięć serwerowa GOODRAM 16GB 2666MHz DDR4 ECC
657,38 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Kingston
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 48 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci | DDR5 ECC |
| Opóźnienie | CL 46 |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie (V) | 1.10 |
| Kolor | Zielony |
| Opakowanie | Blister |
| Informacje dodatkowe | Operating Temperature: 0°C to +95°C Storage Temperature: -55°C C to +100°C |
Opis
Specyficzne kody
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane