Verbatim Dysk SSD Verbatim Pocket 1000GB M.2 1TB USB-C 1000Mb/s
Verbatim Dysk SSD Verbatim Pocket 1000GB M.2 1TB USB-C 1000Mb/s Verbatim Dysk SSD Verbatim Pocket 1000GB M.2 1TB USB-C 1000Mb/s to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Verbatim Dysk SSD Verbatim Pocket 1000GB M.2 1TB USB-C 1000Mb/s
Verbatim Dysk SSD Verbatim Pocket 1000GB M.2 1TB USB-C 1000Mb/s to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs dysku: USB 3.2 gen. 2 Type-C. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Pomarańczowy.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 96.1mm |
| Interfejs dysku | USB 3.2 gen. 2 Type-C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Pomarańczowy |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 1000MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000MB/s |
| Szerokość | 45.1mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 58g |
| Wysokość | 10mm |
Opis
Pomarańczowy
Specyficzne kody
- EAN13
- 023942321934
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także