GOODRAM Dysk SSD IRDM 1TB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3200/3000
GOODRAM Dysk SSD IRDM 1TB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3200/3000 GOODRAM Dysk SSD IRDM 1TB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3200/3000 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
GOODRAM Dysk SSD IRDM 1TB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3200/3000
GOODRAM Dysk SSD IRDM 1TB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3200/3000 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: IR-SSDPR-P34B-01T-80. Pozostałe parametry: MTBF1 800 000 godzin Pamięć flash3D NAND Kontroler PS5012-E12 .
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 250K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 500K |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | IR-SSDPR-P34B-01T-80 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Pozostałe parametry | MTBF1 800 000 godzin Pamięć flash3D NAND Kontroler PS5012-E12 |
| Prędkość odczytu | 3200MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908267960141
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także