Lexar Dysk SSD NM1090 Pro 1TB Gen5 14000/10000
1 050,99 zł
Patriot Dysk SSD 1TB P400 V4 6000/5000 MB/s M.2 PCIe Gen4 x4 NVMe 2.0 Patriot Dysk SSD 1TB P400 V4 6000/5000 MB/s M.2 PCIe Gen4 x4 NVMe 2.0 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Patriot Dysk SSD 1TB P400 V4 6000/5000 MB/s M.2 PCIe Gen4 x4 NVMe 2.0 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | P400 V4 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 6000MB/s |
| Prędkość zapisu | 5000MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 320TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 9g |
| Wysokość | 3.8mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także