PNY Dysk SSD 1TB M.2 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
590,99 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
PNY Dysk SSD 1TB M.2 CS1030 M280CS1030-1TB-RB PNY Dysk SSD 1TB M.2 CS1030 M280CS1030-1TB-RB to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
PNY Dysk SSD 1TB M.2 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
PNY Dysk SSD 1TB M.2 CS1030 M280CS1030-1TB-RB to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
1TB
Pojemność dysku
2100MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 3.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 4mm |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Model | CS1030 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 2100MB/s |
| Prędkość zapisu | 1700MB/s |
| Szerokość | 80mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6.6g |
| Wysokość | 22mm |
M280CS1030-1TB-RB
30 Przedmioty
Opis
CE+WEEE
Uwaga
60 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
6.6g
Waga
CS1030
Model
SSD
Typ dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wewnętrzny
Typ napędu
1 TB
Pojemność dysku
PCIe 3.0
Interfejs dysku
Prędkość odczytu
1700MB/s
Prędkość zapisu
22mm
Wysokość
80mm
Szerokość
4mm
Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 751492641638
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także