Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1270
Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1270 Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1270 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 4 szt. Ilość wkładów drukujących.
Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1270
Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1270 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct. Obsługiwane formaty druku: B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 9 x 13 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, B6, Koperta nr 10, 20 x 25 cm, Koperta C6, A4, A5, A6. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 9 x 13 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, B6, Koperta nr 10, 20 x 25 cm, Koperta C6, A4, A5, A6 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 33.0 stron/min |
| Rodzina | EcoTank |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 5760 dpi |
| Standardowe języki drukarki | ESC/P-R |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 347 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 169 |
Opis
Microsoft Windows Server 2012
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™
WiFi 802.11b/g/n
WiFi Direct
10 x 15 cm
13 x 18 cm
13 x 20 cm
20 x 25 cm
A4
A5
A6
B5
B6
Koperta C6
Koperta DL
Koperta nr 10
Specyficzne kody
- EAN13
- 8715946727295
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Zobacz także