- Aktualnie wyprzedane
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg
650,75 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg to produkt. Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”.
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg to produkt.
Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”
Konsola kontroli
260 °C
Maksymalna temperatura dyszy
210 mm
Pole robocze (głębokość)
210 mm
Pole robocze (szerokość)
Parametry drukowania
Konsola kontroli: Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”.
Specyfikacja techniczna
| Konsola kontroli | Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4” |
| Maksymalna temperatura dyszy | 260 °C |
| Pole robocze (głębokość) | 210 mm |
| Pole robocze (szerokość) | 210 mm |
| Pole robocze (wysokość) | 210 mm |
| Rodzaj filamentu | PLA, ABS |
| Średnica dyszy | 0.40 mm |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Transfer plików | USB, WiFi |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 380 x 385 x 425 |
| Łączność | WiFi |
Drukarka Banach 3D School
Opis
380 x 385 x 425
Wymiary [G x S x W] (mm)
7.500
Waga netto (kg)
WiFi
Łączność
Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4”
Konsola kontroli
USB, WiFi
Transfer plików
1.750 mm
Średnica filamentu
0.40 mm
Średnica dyszy
260 °C
Maksymalna temperatura dyszy
210 mm
Pole robocze (głębokość)
210 mm
Pole robocze (szerokość)
210 mm
Pole robocze (wysokość)
PLA, ABS
Rodzaj filamentu
Certyfikaty: CE, FCC, ROSH, REACH, Technologia: FDM, Stół roboczy: wymienny, Łączność: WI-FI, USB, karta SD, Prędkość druku - szybka: 20-120 mm/s, Oprogramowanie: TinkerCAD, Fusion360, Onshape, CURA, Simplify3D, Obsługiwane typy plików: .STL, .OBJ komp…
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903228142659
chat
Komentarze (0)
Ostatnio przeglądane