Komputer Dell Pro Slim QCS1250 SFF i7-14700T/8GB/SSD512GB/UHD770/11PR 3Y
4 214,23 zł
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 9700X (3.8GHz / 5.5GHz; 8 rdzeni / 16 wątków; 65W) |
| NPU | Brak |
| Gniazdo procesora | AM5 |
| Chipset płyty głównej | AMD B850 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Prędkość zapis/odczyt | 6000/5000 MB/s |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5070 12GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) HDMI (CPU) DisplayPort (CPU) |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność | LAN 1 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth 5.3 |
| Porty zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 2 x 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1 Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Porty zewnętrzne obudowy | USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 4x PCI-e x16 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 850 W |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460,2 x 236,4 x 420,9 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane