Komputer ADAX VERSO WXIHR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11Hx64
2 909,58 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-12700KF Processor (25M Cache, up to 5.00 GHz) |
| NPU | Brak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność | LAN 2,5 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth 5.4 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 5 USB 3.2 Gen 1 x 3 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 370 x 220 x 408 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: