Komputer ADAX LIBRA WXIPC12400
2 870,55 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14600KF Processor (24M Cache, up to 5.30 GHz) |
| NPU | Brak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon RX 9060 XT 8GB |
| Złącza video | HDMI (RX) DisplayPort x 2 (RX) |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks S/PDIF |
| Łączność | LAN 2,5 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth 5.3 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 5 USB 3.2 Gen 1 x 3 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 370 x 220 x 408 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: