Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F
7 794,45 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 9 processor 285K (36M Cache, up to 5.70 GHz) |
| NPU | Tak - 13-36 TOPS |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® Z890 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6400 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 64 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 192 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5090 32GB |
| Złącza video | HDMI x2 (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) HDMI (CPU) DisplayPort (CPU) Thunderbolt™ 4 x 2 (CPU) |
| Wbudowane Audio | ASUS ROG SupremeFX ALC4080 |
| Wejścia i wyjścia audio | 2 x OFC Audio Jacks S/PDIF |
| Łączność | LAN 2,5 Gbps WiFi IEEE 802.11be Bluetooth 5.4 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2 USB 3.2 Gen 1 x 4 USB 3.2 Gen 2 x 4 USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2 Thunderbolt 4 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 |
| Typ obudowy | Tower |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 500 x230 x 544 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane