Komputer ADAX PICTOR AI WXIPR8600G
6 338,90 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-13100 Processor (12M Cache, up to 4.50 GHz) |
| NPU | Brak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5050 8GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) HDMI (CPU) VGA (D-Sub) (CPU) DisplayPort (CPU) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność | LAN 1 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth 5.2 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 1 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16 1x PCI-e x1 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 450 W |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 441 x 210 x 453 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane