Komputer ADAX VERSO SFF WXIPR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11P
3 012,14 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 9 5900X (3.7GHz / 4.8GHz; 12 rdzeni / 24 wątków; 105W) |
| NPU | Brak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | AMD B550 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3600 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 64 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 3090 24GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892 |
| Wejścia i wyjścia audio | 5 x OFC Audio Jacks S/PDIF |
| Łączność | LAN 1 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth 5.2 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 2 x 1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 2x PCI-e x1 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 440 x 205 x 392 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane