Komputer PC MSI PRO DP80 A14G-003EU i7-14700/16GB/SSD1TB/UHD/802.11 AX/BT
Komputer PC MSI PRO DP80 A14G-003EU i7-14700/16GB/SSD1TB/UHD/802.11 AX/BT Komputer PC MSI PRO DP80 A14G-003EU i7-14700/16GB/SSD1TB/UHD/802.11 AX/BT to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer PC MSI PRO DP80 A14G-003EU i7-14700/16GB/SSD1TB/UHD/802.11 AX/BT
Komputer PC MSI PRO DP80 A14G-003EU i7-14700/16GB/SSD1TB/UHD/802.11 AX/BT to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770. Wejścia i wyjścia audio: Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonu. Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-14700 Processor (33M Cache, 5.40 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Czytnik kart | SD |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 300 W |
| NPU | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5600 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Desktop |
| Waga netto (kg) | 1.270 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 770 |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonu |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 296 x 95 x 330 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-14700 Processor (33M Cache, 5.40 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4, USB 3.2 Gen 1 x 3, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1, Port PS/2 |
| Złącza video | DisplayPort, HDMI, VGA (D-Sub) |
| Łączność | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11ax, LAN 2,5 Gbps |
Opis
LAN 1 Gbps
LAN 2,5 Gbps
WiFi IEEE 802.11ax
Wyjście słuchawkowe
HDMI
VGA (D-Sub)
USB 2.0 x 4
USB 3.2 Gen 1 x 3
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377360616
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także