Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F
warehouse Wybierz magazyn
Kluczowe cechy
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H810 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Tak - 13-19 TOPS |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5070 12GB |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 281 x 342 x 551 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225F (20M Cache, up to 4.90 GHz) |