Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIHR5600X
warehouse Wybierz magazyn
Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIHR5600X Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIHR5600X to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku.
Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIHR5600X
Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIHR5600X to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 4060 8GB. Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 420 x 217 x 466 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600X (3.70/4.60GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 2x PCI-e x1 |
| Złącza video | DisplayPort x 3, HDMI |
| Łączność | Bluetooth 4.2, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496008740
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także