Komputer ADAX DRACO EXTREME R5600X R5-5600X/B450/16GB/500GB/RTX2060-12GB/3Y
Komputer ADAX DRACO EXTREME R5600X R5-5600X/B450/16GB/500GB/RTX2060-12GB/3Y Komputer ADAX DRACO EXTREME R5600X R5-5600X/B450/16GB/500GB/RTX2060-12GB/3Y to komputer stacjonarny o pojemności 500 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer ADAX DRACO EXTREME R5600X R5-5600X/B450/16GB/500GB/RTX2060-12GB/3Y
Komputer ADAX DRACO EXTREME R5600X R5-5600X/B450/16GB/500GB/RTX2060-12GB/3Y to komputer stacjonarny o pojemności 500 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 2060 12GB. Wejścia i wyjścia audio: 6 x OFC Audio Jacks. Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 5600X (3.70/4.60GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W).
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD B450 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Brak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 2060 12GB |
| Wejścia i wyjścia audio | 6 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 386x204x448 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600X (3.70/4.60GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 x 2, USB 3.2 Gen 2 x 2, USB 2.0 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16, 4x PCI-e x1 |
| Złącza video | DisplayPort, HDMI, DVI-D |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
Opis
DisplayPort
HDMI
USB 3.2 Gen 1 x 2
USB 3.2 Gen 2 x 2
4x PCI-e x1
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496005688
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także