Karta VGA Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC 12GB GDDR7 192bit HDMI+3DP
Karta VGA Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC 12GB GDDR7 192bit HDMI+3DP Karta VGA Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC 12GB GDDR7 192bit HDMI+3DP to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC 12GB GDDR7 192bit HDMI+3DP
Karta VGA Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC 12GB GDDR7 192bit HDMI+3DP to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce RTX 5070. Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12 Ultimate. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: PALIT 2-Ball Bearing, PALIT ARGB SYNC EVO, PALIT TurboFan Blade.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2325 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2542 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 192 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 6144 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 3 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 672.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 700 W |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 12 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT 2-Ball Bearing, PALIT ARGB SYNC EVO, PALIT TurboFan Blade |
| Typ pamięci | GDDR7 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Encoder, NVIDIA® Broadcast, NVIDIA® GPU Boost, NVIDIA® Ansel Technology, NVIDIA® Shadowplay™, NVIDIA® Highlights, NVIDIA® G-Sync™, NVIDIA® FreeStyle, NVIDIA® DLSS 4, NVIDIA® Reflex 2, NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation, NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation, VR Ready, NVIDIA® Stu... |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 331,9 x 127,1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający |
Opis
NVIDIA® Broadcast
NVIDIA® DLSS 4
NVIDIA® Encoder
NVIDIA® FreeStyle
NVIDIA® G-Sync™
NVIDIA® GPU Boost
NVIDIA® Highlights
NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation
NVIDIA® Reflex 2
NVIDIA® Shadowplay™
NVIDIA® Studio Driver
NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation
VR Ready
PALIT ARGB SYNC EVO
PALIT TurboFan Blade
Windows 11
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710562245080
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Zobacz także