Słuchawki z mikrofonem Jabra Evolve2 75 Link380a MS Stereo Czarne
1 005,33 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Jabra
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Mono |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Czułość słuchawek | 117dB +/-2dB |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 8kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -26dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 30.00 |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Moc maksymalna [mW] | 30 |
| Kolor | Czarny |
| Zawartość opakowania | Zestaw słuchawkowy; adapter BT Jabra Link 380; kabel USB-C do USB-A długości 1,2 m; podstawka na biurko; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie(ulotki dotyczące bezpieczeństwa) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Wymiary głównego modułu: 150 x 157 x 60,5 mm Waga: 99,2 g Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytku) Temperatura pracy: Od -10°C do +45°C Jabra Sound+ Jabra Direct/Jabra Express |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane