- Aktualnie wyprzedane
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C Headset + 3,5mm
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C Headset + 3,5mm Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C Headset + 3,5mm to słuchawki biurowe z podłączeniem przewodowym. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C Headset + 3,5mm
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C Headset + 3,5mm to słuchawki biurowe z podłączeniem przewodowym. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack + USB.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Adapter USB-C/A, Kabel USB-C, Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 85dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 8kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 3,5 mm jack + USB |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 32mm |
Opis
Kabel USB-C
Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 0197498433103
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także