Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX6140 (6882C009AA) 3w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX6140 (6882C009AA) 3w1 białe Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX6140 (6882C009AA) 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX6140 (6882C009AA) 3w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX6140 (6882C009AA) 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Custom, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 45000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.5 s |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 21 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Custom, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Poziom hałasu | 49.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.5 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.5 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 12.2 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 22.2 str/min |
| Rodzina | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 410 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 254 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Chrome OS™
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2008 R2
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022
Microsoft Windows Server 2025
iOS
iPadOS
USB 2.0 High-Speed
WiFi 802.11a/b/g/n/ac
GI-46 C
GI-46 M
GI-46 Y
13 x 18 cm
18 x 25 cm
20 x 25 cm
A4
A5
A6
B5
Custom
Koperta COM10
Koperta DL
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292240399
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także