- Aktualnie wyprzedane
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4222e (60K29B) 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4222e (60K29B) 3w1 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4222e (60K29B) 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 1000.
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4222e (60K29B) 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4222e (60K29B) 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n. Obsługiwane formaty druku: A4, A6, Letter, B5, Koperta DL. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Standardowe języki drukarki: PCL 3 GUI, PCLm (aplikacje HP/UPD), URF (AirPrint).
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 1000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 19.0 s |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 3 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 90 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A6, Letter, B5, Koperta DL |
| Pamięć maksymalna (MB) | 64 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 60 arkuszy |
| Poziom hałasu | 55.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 5.5 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 8.5 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 3.0 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 6.0 str/min |
| Rodzina | DeskJet |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL 3 GUI, PCLm (aplikacje HP/UPD), URF (AirPrint) |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Wielofunkcyjna atramentowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 242 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 475 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 405 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0196337820784
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także