Płyta ASrock B850M Pro-A WiFi /AMD
warehouse Wybierz magazyn
Płyta ASrock B850M Pro-A WiFi /AMD Płyta ASrock B850M Pro-A WiFi /AMD to płyta główna AMD AM5. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami AMD Ryzen 7000/9000. Micro-ATX Format płyty DDR5-8000+ (OC).
Płyta ASrock B850M Pro-A WiFi /AMD
Płyta ASrock B850M Pro-A WiFi /AMD to płyta główna AMD AM5. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami AMD Ryzen 7000/9000.
Kluczowe cechy
Bios: - 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support. Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu, 3x Audio Jack. Gniazda karty graficznej: HDMI, DisplayPort. Gniazda USB na płycie głównej: 4x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.0 Type-C.
Złącza i wyposażenie
Inne porty i gniazda: Power LED and Speaker Header, SPI TPM header (14-1pin), RGB LED Header, 3x Addressable LED Headers, 3x Chassis Fan Connectors, 2x Antenna Ports, BIOS FlashBack button , 2x CPU Fan connector(s), Front Panel Audio Connector. Wyposażenie dodatkowe: - 1 x I/O Shield, - 2 x SATA Data Cables, - 2 x ASRock WiFi 2.4/5/6 GHz Antennas.
Specyfikacja techniczna
| Bios | - 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Chipset płyty głównej | AMD B850 |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu, 3x Audio Jack |
| Gniazda karty graficznej | HDMI, DisplayPort |
| Gniazda USB na płycie głównej | 4x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.0 Type-C |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) + ATX12V (4-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR5 | 4 |
| Inne porty i gniazda | Power LED and Speaker Header, SPI TPM header (14-1pin), RGB LED Header, 3x Addressable LED Headers, 3x Chassis Fan Connectors, 2x Antenna Ports, BIOS FlashBack button , 2x CPU Fan connector(s), Front Panel Audio Connector |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 8 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 9 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | AMD Ryzen™ |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.2 |
| Port LAN | 1x 2,5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s (Dragon RTL8125BG) |
| Port PS/2 | Brak |
| Port równoległy (LPT) | Brak |
| Port szeregowy (COM) | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 1x USB 3.1 + 1x USB 3.1 Type-C |
| Standard pamięci | DDR5-8000+ (OC) |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub AMD RDNA™ 2 (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 244 x 244 |
| Wyposażenie dodatkowe | - 1 x I/O Shield, - 2 x SATA Data Cables, - 2 x ASRock WiFi 2.4/5/6 GHz Antennas |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC897 |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset+CPU: 4x SATA III 6Gb/s + 3x M.2 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Złącza PCI Express x4 | 1 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581490376
Ostatnio przeglądane
Zobacz także