Komputer AiO MSI Modern AM242P 1M-2088XEU 23,8"FHD/Core 5 120U/16GB/SSD512GB/Intel Black
MSI
Kod producenta: Modern AM242P 1M-2088XEU
✓ Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz) | ✓ 16 | ✓ 512 GB
Najwazniejsze informacje
✓
Zainstalowany procesorIntel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz)
✓
Pamięć zainstalowana (GB)16
✓
Rodzaj urządzeniaAll in One
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz) |
| System operacyjny | Brak |
| Chipset płyty głównej | Intel® SoC Platform |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC256 |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Złącza USB | USB 2.0 x 2, USB 3.1 x 2, USB 3.1 Type-C x 2 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI | HDMI x2 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 195 x 541 x 535 |
| Waga netto (kg) | 6.200 |
| Wyposażenie dodatkowe | AC Adaptor 120W Power Cord Quick Guide x 3 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1 Vesa: 75x75 |
Opakowanie
| Dlugosc | 640,00 |
| Szerokosc | 220,00 |
| Wysokosc | 450,00 |
| Waga | 10,50 |
Modern AM242P 1M-2088XEU
14 Przedmioty
Opis
SO-DIMM DDR5 5600MHz
Rodzaj pamięci
23.80 cali
Przekątna ekranu
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Tak
Zawiera baterię / akumulator
AC Adaptor 120W, Power Cord, Quick Guide x 3
Wyposażenie dodatkowe
195 x 541 x 535
Wymiary [G x S x W] (mm)
Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
Bluetooth V5.3
Port Bluetooth
1920 x 1080 (Full HD)
Rozdzielczość maksymalna
16
Pamięć zainstalowana (GB)
All in One
Rodzaj urządzenia
Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz)
Zainstalowany procesor
64 GB
Maksymalna wielkość pamięci
SSD M.2 PCIe NVMe
Zamontowany dysk
IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port Wi-Fi
Tak
Wbudowana kamera internetowa
2 / 1
Ilość gniazd pamięci / wolne
Realtek ALC256
Wbudowane Audio
Intel® SoC Platform
Chipset płyty głównej
Intel® Graphics
Wbudowana karta graficzna
USB 2.0 x 2, USB 3.1 x 2, USB 3.1 Type-C x 2
Złącza USB
Tak
Zakres regulacji wysokości
HDMI 2.1, Vesa: 75x75
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377397322