Komputer All-in-One ThinkCentre M90a G5 12SL000HPB W11Pro i5-14500/16GB/512GB/INT/23.8 FHD/vPro/DVD/3YR OS + 1YR Premier
Lenovo
Kod producenta: 12SL000HPB
✓ Intel Core i5-14500 | ✓ 16 | ✓ 512
Najważniejsze informacje
✓
Pozostałe informacje o procesorzeIntel Core i5-14500
✓
Zainstalowana pamięć RAM16
✓
Interfejs dysku SSDPCI-Express
🛡
Gwarancja producenta36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Zdjęcia produktu
Specyfikacja techniczna
| TCO Certified | Tak |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-14500 |
| Intel vPro | Enterprise Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Pojemność SSD | 512 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 393.66 |
| Szerokość | 539.6 |
| Waga | 8.13 |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
Opakowanie
| Szerokosc | 658 mm |
| Wysokosc | 575 mm |
| Glebokosc | 238 mm |
| Waga | 11580 g |
12SL000HPB
30 Przedmioty
Specyficzne kody
- EAN13
- 199273265114