Komputer All-in-One ThinkCentre M90a G5 12SL000GPB W11Pro i5-14500/16GB/1TB/INT/23.8 FHD/Touch/vPro/DVD/3YR OS + 1YR Premier
Lenovo
Kod producenta: 12SL000GPB
✓ Intel Core i5-14500 | ✓ 16 | ✓ 1
Najważniejsze informacje
✓
Pozostałe informacje o procesorzeIntel Core i5-14500
✓
Zainstalowana pamięć RAM16
✓
Interfejs dysku SSDPCI-Express
🛡
Gwarancja producenta36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Zdjęcia produktu
Specyfikacja techniczna
| TCO Certified | Tak |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-14500 |
| Intel vPro | Tak Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Pojemność SSD | 1 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Ultra Flex Stand |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 227.54 |
| Szerokość | 539.6 |
| Waga | 7.83 |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
Opakowanie
| Szerokosc | 238 mm |
| Wysokosc | 690 mm |
| Glebokosc | 554 mm |
| Waga | 11000 g |
12SL000GPB
30 Przedmioty
Specyficzne kody
- EAN13
- 199273268924