• Nowy
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh
Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh

Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh

887,32 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 3 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Akumulator CUBE LiFePO4 87Ah 12V/12.8V 1113.6Wh

Green Cell

Kod producenta: LFPGC12V87AH

Greencell CUBE Akumulator LiFePO4 87Ah 12.8V 1113.6Wh Litowo-Żelazowo-Fosforanowy do Kampera, Urządzeń czyszczących, Kemping Akumulator LiFePO4 12.8V Greencell - Nawet 3x lżejszy od innych typów akumulatorów. Niezawodne i stabilne źródło energii, które gwarantuje prąd ciągłego...

✓ 1113.6  |  ✓ Akumulator  |  ✓ Czarny

Najważniejsze informacje

✓
Pojemność akumulatora1113.6
✓
RodzajAkumulator
✓
KolorCzarny
✓
Liczba akumulatorów1

Opis produktu

Greencell CUBE Akumulator LiFePO4 87Ah 12.8V 1113.6Wh Litowo-Żelazowo-Fosforanowy do Kampera, Urządzeń czyszczących, Kemping

  • Akumulator LiFePO4 12.8V Greencell - Nawet 3x lżejszy od innych typów akumulatorów. Niezawodne i stabilne źródło energii, które gwarantuje prąd ciągłego rozładowania 1C i wysoką moc ładowania. Przystosowany do pracy cyklicznej.
  • Doskonała żywotność - więcej niż 10 lat bezpiecznej pracy przy pełnej wydajności akumulatora. Powyżej 80% pierwotnej pojemności nawet po ponad 3000 pełnych cykli ładowania.
  • Bezpieczeństwo - zabezpieczenie przed ładowaniem w ujemnych temperaturach, wysoka odporność na zachlapania (IP54) oraz wbudowany inteligentny system zarządzania ogniwami BMS.
  • Łączenie szeregowe - możliwość łączenia aż do 4 urządzeń równocześnie, aby zwiększać napięcie. W przypadku łączenia równoległego - brak limitu.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Specyfikacja techniczna

RodzajAkumulator
Liczba akumulatorów1
Napięcie12.8
Pojemność akumulatora1113.6
Klasa szczelnościIP54
Wymagania środowiskoweTemperatura przechowywania: od 0°C do 45°C (przy 60-80% SOC)
KolorCzarny
Wymiary259.8 x 167.6 x 212.8 mm
Waga8.5

Opakowanie

Szerokosc295 mm
Wysokosc250 mm
Glebokosc210 mm
Waga8800 g
Green Cell
LFPGC12V87AH
10 Przedmioty

Opis

259.8 x 167.6 x 212.8 mm
Wymiary
8.5
Waga
Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link
Data Act
Czarny
Kolor
Temperatura przechowywania: od 0°C do 45°C (przy 60-80% SOC)
Wymagania środowiskowe
Akumulator
Rodzaj
1
Liczba akumulatorów
1113.6
Pojemność akumulatora
IP54
Klasa szczelności

Specyficzne kody

EAN13
5904326371705
chat Komentarze (0)
Ładowanie...