• Nowy

Zasilacz MSI MPG A850GF 850W 80 Gold587,00 zł
Brutto
850 | ATX | 140 mm | 20 + 4 pin | 150mm x 86mm x 160mm | 80PLUS GOLD
Ilość

OBSŁUGA RÓŻNORODNYCH KART GRAFICZNYCH
Gamingowe zasilacze z rodziny MPG bez problemu mogą obsługiwać zarówno karty graficzne bazujące na procesorach graficznych z serii NVIDIA GeForce RTX 30/20, jak i AMD. Zasilacze MPG przygotowano tak, aby spełniały one najwyższe wymagania. Wykorzystywane w nich złącza We/Wy przystosowano do obsługi różnorodnych i wszechstronnych sposobów podłączania zasilania kart graficznych, zgodnie z ich budową i specyfikacją.
CERTYFIKAT 80 PLUS GOLD
Sprawność zasilacza bezpośrednio wpływa na wydajność systemu komputerowego i zużycie energii. Zasilacz zgodny z certyfikatem 80 PLUS Gold oferuje niższe zużycie energii i wyższą sprawność.
SKUTECZNY I GODNY ZAUFANIA
Gamingowe zasilacze z serii MPG pochwalić się mogą 10-letnią, ograniczoną gwarancję, która daje użytkownikowi pewność długotrwałej i niezawodnej pracy urządzenia.
W 100% JAPOŃSKIE KONDENSATORY 105°C
Dążąc do bezkompromisowej jakości produktu i stabilności jego działania, gamingowe zasilacze MPG wyposażone są w 100% w japońskie kondensatory 105°C i polimerowo-aluminiowe kondensatory ze stałym elektrolitem klasy solid cap.
TYLKO TO, CZEGO POTRZEBUJESZ
Uporządkowanie i organizowanie kabli w obudowie jest często najbardziej uciążliwą częścią procesu składania komputera. Dzięki w pełni modułowej konstrukcji gamingowych zasilaczy MPG, przy składaniu komputera możliwe jest użycie tylko i wyłącznie wymaganych przewodów, co znacznie zmniejsza plątaninę kabli i upraszcza ogólną konstrukcję systemu.
WSZYSTKO JESZCZE BARDZIEJ ZORGANIZOWANE
Wszystkie kable dołączane do gamingowych zasilaczy z serii MPG są płaskie i czarne. Płaskie kable sprawiają, że zarządzanie przewodami jest łatwiejsze i nie przyprawia użytkownika o ból głowy! Dzięki płaskim kablom cały system może być lepiej zorganizowany i jest w nim więcej miejsca na swobodny przepływ powietrza. Użyj tylko potrzebnych kabli, a resztę schowaj w dołączonej do zestawu torbie na przewody.
CZUJ SIĘ JAK U SIEBIE W DOMU
Gamingowy zasilacz MPG o długości 160 mm i szerokości 150 mm oferuje łatwy montaż i jest dobrze dopasowany do większości dostępnych na rynku obudów komputerów PC. Jego konstrukcja i wymiary zapewniają więcej miejsca na zarządzanie kablami i dużą przestrzeń na niezakłócony przepływ powietrza do reszty systemu.
ZŁĄCZA Z MIEDZI STOPOWEJ
Złącza wtyczek zasilania procesora, karty graficznej i płyty głównej, które wykorzystywane są w gamingowych zasilaczach z serii MPG wykonane zostały ze stopu miedzi. Dzięki temu mogą wytrzymać wyższe wartości prądu znamionowego niż tradycyjne złącza przewodów, które wykonane są z brązu fosforowego.
Informacje o produkcie Moc zasilacza 850 W Wentylator 14 cm PFC Aktywny Ilość złącz zas. MOLEX 5 Ilość złącz zas. SATA 8 Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 2 Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 6 Złącze zas. MB 20 + 4 pin Zasilacz modularny Tak Wymiary
Wysokość [mm]: 86 Szerokość [mm]: 150 Głębokość [mm]: 160 Certyfikat 80+ 80 PLUS Gold
MSI
MPG A850GF
1 Przedmiot

Kody produktu

EAN13
4719072754273
Nowy
Komentarze (0)