• Nowy

MSI MAG B550 TOMAHAWK MAX WIFI727,99 zł
Brutto
Socket AM4 | Chipset AMD B550
Ilość

Podbij pole bitwy
Seria MAG powstała dzięki rygorystycznym testom jakości i została zaprojektowana jako symbol solidności i trwałości. Koncentrując się na zapewnieniu jak najlepszego doświadczenia użytkownika, seria MAG charakteryzuje się prostym procesem instalacji w połączeniu z przyjaznym interfejsem użytkownika, co czyni ją najlepszym wyborem dla początkujących graczy.

Rozwiązanie termiczne dla więcej rdzeni i wyższej wydajności
W przypadku procesorów z większą liczbą rdzeni, konstrukcja termiczna i zasilania jest ważniejsza, aby zapewnić utrzymanie niższej temperatury. Rozszerzony radiator PWM firmy MSI i udoskonalona konstrukcja obwodu zapewniają, że nawet najmocniejsze procesory będą działać z pełną szybkością na płytach głównych MSI.

M.2 SHIELD FROZR
Najszybsze na świecie dyski SSD mogą zacząć obniżać wydajność, gdy się nagrzewają. Część konstrukcji radiatora płyty głównej, M.2 Shield Frozr to rozwiązanie termiczne M.2 nowej generacji, które pozwala tego uniknąć, oferując najlepszą ochronę termiczną, aby upewnić się, że dysk SSD zachowuje maksymalną wydajność.

Pełna kontrola w biosie i oprogramowaniu
Płyty główne MSI umożliwiają zarządzanie prędkościami i temperaturami dla wszystkich fanów systemu i procesora. Total Fan Control umożliwia sprawdzenie podstawowych parametrów systemu w uproszczonym interfejsie graficznym. Możesz także ustawić do 4 docelowych temperatur dla procesora i płyty głównej, które automatycznie dostosują prędkość wentylatora.

Zoptymalizowany do chłodzenia wodą
Zaprojektowany do obsługi najpopularniejszych na rynku uniwersalnych i niestandardowych rozwiązań chłodzenia wodnego. Dedykowany nagłówek PIN pompy wodnej obsługuje do 3 amperów, zapewniając pełną kontrolę nad prędkością pompy wodnej. Wyraźnie zaznaczona strefa niedostępna pozwala na łatwy i bezpieczny montaż oraz idealne dopasowanie.

10 + 2 + 1 system zasilania kolejowego duet
Uwolnij i utrzymuj maksymalną wydajność dzięki agresywnemu projektowi VRM zbudowanemu z łącznie 10 cyfrowymi fazami zasilania procesora. Łącząc ekskluzywną technologię Core Boost, płyta główna z serii MAG jest gotowa wytrzymać duże obciążenia w grach.

Wzmocnienie rdzenia
Technologia Core Boost łączy doskonały układ MSI i cyfrowy projekt zasilania, co pozwala na szybsze i niezakłócone dostarczanie prądu do procesora z najwyższą precyzją. Stwarza to idealne warunki dla wielordzeniowego procesora podczas pracy z dużym obciążeniem.

Kalibracja linii ładunkowej
To, co ustawisz, jest tym, co dostajesz. LLC zapewnia, że napięcie procesora pozostaje w 100% stabilne przy każdym obciążeniu. To znacznie poprawia stabilność, gdy wymagana jest większa wydajność procesora.

Ochrona przed wysokim napięciem
Zapobiega potencjalnemu uszkodzeniu procesora i innych krytycznych komponentów w wyniku zwarcia.

Cyfrowy projekt zasilania
W pełni cyfrowa konstrukcja zasilania pozwala na szybsze i niezakłócone dostarczanie prądu do procesora z najwyższą precyzją. Stworzenie idealnych warunków do podkręcania procesora.

Podkręcanie o 1 sekundę!
MSI Game Boost umożliwia jednosekundowe przetaktowanie, zapewniając wzrost wydajności, którego potrzebujesz, aby uzyskać więcej klatek na sekundę.

Ekstremalne testy stabilności i kompatybilności
MSI przeprowadza dokładne testy pamięci z najpopularniejszymi markami pamięci w ekstremalnych warunkach, aby mieć pewność, że Twój system będzie działał stabilnie bez względu na wszystko. Do naszych partnerów w zakresie pamięci należą marki takie jak Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill i wiele innych, które optymalizują moduły pamięci, konfiguracje, a nawet poprawiają podkręcanie.

Ogromny krok w wydajności DDR
MSI OC LAB nie tylko ciężko pracuje nad ekstremalnym przetaktowywaniem. W porównaniu z profilem A-XMP pamięci płyty głównej B450, MSI znacznie poprawiło wydajność i wydajność płyt głównych B550. Łatwy do włączenia profil A-XMP z automatycznymi ustawieniami zasilania, aby uzyskać najlepszą szybkość i stabilność pamięci.

Łatwe podkręcanie dzięki profilowi A-XMP
A-XMP w MSI BIOS są testowane i certyfikowane przez MSI OC LAB. Można ją łatwo włączyć dzięki automatycznym ustawieniom zasilania, aby uzyskać najlepszą szybkość i stabilność pamięci.

Sieć o dużej przepustowości i niskich opóźnieniach
Sieć LAN o przepustowości 2,5 Gb/s zapewnia niewiarygodną prędkość przesyłania danych, szybszą niż zwykła Gigabitowa sieć LAN. To rozwiązanie premium dla wymagających użytkowników.

Powierzchnia z prawdziwą technologią MU-MIMO
Najnowsze rozwiązanie Wi-Fi 6E obsługuje pasmo 6GHz, Bluetooth 5.2, dwukierunkowe technologie MU-MIMO i BSS color, zapewniając nawet 4-krotnie większą przepustowość i wydajność sieci w środowisku o wysokiej gęstości sygnału, zapewniając prędkość do 2400 Mb/s.

Zoptymalizuj ruch w grach sieciowych, aby zmniejszyć opóźnienia!
MSI LAN Manager auto
MSI
MAG B550 TOMAHAWK MAX WIFI
1 Przedmiot

Kody produktu

EAN13
4719072957957
Nowy
Komentarze (0)