• Nowy

MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI LGA1700 ATX MB DDR5 2xPCI-Ex 16 7xSATA1 083,00 zł
Brutto
Socket 1700| Chipset Intel Z790 | DDR5 |
Ilość

MAG Z790 TOMAHAWK WIFI
Obsługa procesorów 12. / 13. generacji Intel Core, Pentium Gold i Celeron zgodnych z podstawką LGA 1700 Obsługa pamięci DDR5 do 7200+ MHz (overclocking) Ulepszona konstrukcja zasilania: 16+1+1-fazowy układ zasilania zgodny z Mirrored Power Arrangement, dwa 8-pinowe złącza zasilania procesora, technologie Core Boost i Memory Boost Wyjątkowa szybkość w grach: złącza PCIe 5.0, Lightning Gen 4 x4 M.2, porty USB 3.2 Gen 2x2 System chłodzenia klasy premium: ulepszona konstrukcja radiatora Extended Heatsink i ochrona M.2 Shield Frozr które zastosowano z myślą o wysokiej wydajności systemu i jego ciągłej, nieprzerwanej pracy System dźwiękowy AUDIO BOOST 5: generowanie dźwięku o jakości studyjnej pozwalającej uzyskać w efekt wyjątkowego zanurzenia w grze. Najwyższej jakości płytka drukowana: 6-warstwowa płytka drukowana z dwoma uncjami rozmieszczonej warstwowo miedzi wykonana z materiałów klasy serwerowej
Wszystko w jednym
Płyty z serii MAG stojąc zawsze u boku graczy pomogą im w honorowej walce na wirtualnym polu bitwy.
Dzięki dodatkowym elementom, które zainspirowane zostały militarną stylistyką, nowa linia gamingowych produktów odrodziła się jako symbol solidnej jakości i wyjątkowej trwałości.
Chłodzenie:
Radiatory Extended Heatsink - Wydłużony radiator Extended Heatsink charakteryzuje się większą powierzchnią odprowadzania ciepła, dzięki czemu nawet wysokiej klasy procesory mogą pracować na płycie z pełną prędkością. System M.2 Shield Frozr - System chłodzenia napędów M.2 zapobiega pojawianiu się efektu termicznego dławienia transmisji danych, dzięki czemu napędy te mogą pracować znacznie szybciej. Solidny, lity, metalowy radiator, który chłodzi moduł regulatora napięcia VRMRadiator umieszczony na module regulatora napięcia VRM chłodzi również tranzystory MOS i pomaga rozpraszać ciepło. Radiator z termicznymi podkładkami 7W/mK oraz dodatkowe podkładki termiczne na dławikach. Wysokiej jakości podkładki termiczne 7W/mK, które znajdują się na tranzystorach mocy MOSFET oraz dodatkowe podkładki termiczne umieszczone na dławikach zapewniają stabilną pracę wszystkim rdzeniom procesora i pozwalają im pracować na płycie z dużą prędkością.
Optymalizacja do chłodzenia wodnegoPłytę główną zaprojektowano pod kątem współpracy z najpopularniejszymi systemami chłodzenia wodnego typu All-in-One oraz niestandardowymi systemami chłodzenia cieczą, które dostępne są na rynku. Dedykowane do współdziałania z pompami wodnymi złącze PIN obsługuje urządzenia pobierające prąd o wartości do 3 amperów, co daje pełną kontrolę nad prędkością pracy pompy wodnej. Wyraźnie oznaczona strefa keep-out-zone pozwala na łatwą i bezpieczną instalację chłodzenia i idealne dopasowanie urządzeń.
System dla składaczy 2.0 - integracja ze środowiskiem systemowym
Podłącz i rozmieść w optymalny sposób elementy systemu chłodzenia MSI w obudowie komputera. Możesz to zrobić dzięki strategicznie rozmieszczonym gniazdom, w tym złączu, które dedykowane jest dla wentylatora pompy systemu chłodzenia cieczą.
Zasilanie
16+1+1-Fazowy system zasilania zgodny z Mirrored Power Arrangement
Uwolnij moc i ciesz się maksymalną wydajnością, dzięki konstrukcji modułu regulatora napięcia VRM klasy premium, korzystającej łącznie z 16+1+1 faz zasilania zgodnych z systemem Duet Rail Power System (DRPS). Połączenie dwóch złączy oraz konstrukcji stopni zasilania typu Power Stage sprawia, że płyty główne z serii MAG Z790 TOMAHAWK WIFI DDR4 są gotowe do tego, aby sprostać wyzwaniom związanym z obsługą najwyższej klasy procesorów. Zoptymalizowana konstrukcja płytki drukowanej
Konstrukcja płytki drukowanej została zoptymalizowana pod kątem większej szerokości pasma i szybkości transferu, co wpływa również korzystnie na niezawodną transmisję w obwodach.
EZ M.2 Clip
Masz problemy z odkręcaniem i zakręcaniem śrubek? Innowacyjny klips MSI EZ M.2 pomoże Ci szybko i bez najmniejszego wysiłku zainstalować dysk M.2 SSD.
Instalator narzędzi sterownika
Po podłączeniu do Internetu, aplikacja MSI Driver Utility Installer automatycznie wykryje i wyświetli na ekranie listę sterowników i narzędzi, które możesz pobrać i zainstalować za pomocą kilku kliknięć. Dowiedz się więcej

*Proszę upewnić się, że komputer jest podłączony do Internetu, w przeciwnym razie aplikacja Driver Utility Installer nie uruchomi się automatycznie.
*MSI Driver Utility Installer jest również przygotowany do współpracy z systemem Windows 11 build 22H2.
Przycisk Flash BIOS
Napotkałeś problemy podczas aktualizacji BIOS-u lub w jakiś sposób go uszkodziłeś? Nie martw się, płyty główne MSI oferują wiele opcji pozwalających na ponowne, pomyślne uruchomienie systemu.
Złącza zgodne z Lightning Gen 5 PCI-E i z systemem Steel Armor
LIGHTNING GEN 5 PCI-E
Podwojona w stosunku do poprzedniej generacji, przepustowość interfejsu x16 pozwala osiągnąć szybkość transferu danych na poziomie 128 GB/s MONTO
MSI
MAG Z790 TOMAHAWK WIFI
50 Przedmioty

Kody produktu

EAN13
4711377025492
Nowy
Komentarze (0)