• Nowy

ASUS PRIME B660M-A WIFI D4539,00 zł
Brutto
Socket 1700| Chipset Intel B660 | DDR4 |
Ilość

ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 to wyjątkowa płyta główna, która zapewnia nie tylko świetną wydajność, ale również bogactwo funkcji i wyjątkowo elastyczne rozwiązania. Idealnie nadaje się dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują stabilnej i niezawodnej platformy, na której mogą działać nawet najnowsze i najbardziej wymagające aplikacje.

PRIME B660M-A WIFI D4 wyposażona została w możliwość montażu procesora Intel Core 12 oraz 13 generacji, co pozwala na płynną pracę w każdych warunkach. Dodatkowo, płyta obsługuje pamięci DDR4 o taktowaniu do 3200 MHz, co gwarantuje szybki dostęp do danych i krótkie czasy oczekiwania. Działa również na najnowszym i bardzo wydajnym interfejsie SATA III, który pozwala na osiągnięcie dużych szybkości transferu danych między dyskiem twardym a pozostałymi podzespołami.

Płyta obsługuje również najnowsze standardy Wi-Fi, dzięki czemu możesz bez problemów korzystać z bezprzewodowego połączenia z Internetem. Opcja Bluetooth pozwala na bezprzewodowe łączenie z różnymi urządzeniami, w tym smartfonami, tabletami czy innymi komputerami. Dodatkowo, płyta charakteryzuje się bardzo duży wyborem portów, które pozwalają na podłączenie różnych urządzeń, w tym klawiatur, myszy czy pendrive'ów.

PRIME B660M-A WIFI D4 to także wiele praktycznych rozwiązań, które zwiększają wygodę użytkowania. Płyta posiada funkcję rozpoznawania głosu, dzięki której możesz wydawać komendy głosowe sterujące związanym z komputerem oprogramowaniem.

ASUS
PRIME B660M-A WIFI D4
200 Przedmioty

Kody produktu

EAN13
4711081518105
Nowy
Komentarze (0)