Dysk SSD Team Group MP44L M.2 PCIe NVMe Gen4 X4

Dysk SSD Team Group MP44L M.2 PCIe NVMe Gen4 X4

Wydajny dysk SSD MP44L M.2 PCIe 4.0 marki Team Group - Rewolucja w Twoim komputerze!

W dzisiejszych czasach, kiedy komputery są nieodłączną częścią naszego życia, każdy z nas pragnie wydajności, szybkości i niezawodności. Jeśli szukasz nowoczesnego rozwiązania, które pozwoli Ci uniknąć długich czasów oczekiwania na uruchomienie systemu operacyjnego i programów, a jednocześnie nie zrujnuje Twojego portfela, to dysk SSD Team Group MP44L M.2 PCIe 4.0 to odpowiedni wybór!

Rewolucyjne osiągi

Dysk SSD MP44L to prawdziwa rewolucja w dziedzinie pamięci masowych. Dzięki zastosowaniu interfejsu PCIe 4.0 x4 z protokołem NVMe, producent zapewnił nie tylko niesamowitą prędkość odczytu i zapisu danych, ale także zwiększył przepustowość i wydajność w porównaniu z poprzednimi generacjami. Ciesz się ekstremalnymi prędkościami, które pozwolą Ci na błyskawiczne uruchamianie systemu operacyjnego, gier i aplikacji.

Wielkość dopasowana do Twoich potrzeb

Dysk MP44L dostępny jest w różnych pojemnościach: 250GB, 500GB, 1TB i 2TB. To oznacza, że niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do zwykłych codziennych zadań, czy też do zaawansowanych aplikacji i gier, z pewnością znajdziesz odpowiednią pojemność dla siebie. Terabyte Written (TBW) - czyli żywotność dysku - został również starannie obliczony, co gwarantuje długą żywotność produktu, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wyjątkowa wydajność

Warto zwrócić uwagę na osiągi tego dysku w testach wydajnościowych. Według wyników z programu Crystal Disk Mark, możemy podziwiać niesamowite prędkości odczytu i zapisu dla poszczególnych pojemności dysku. Na przykład, model 250GB osiąga szybkość odczytu do 4,650 MB/s i zapisu do 1,900 MB/s, podczas gdy większa wersja o pojemności 2TB potrafi osiągnąć prędkość odczytu do 4,800 MB/s i zapisu do 4,400 MB/s.

Niewielkie rozmiary, ogromne możliwości

Dysk MP44L ma rozmiary typowe dla dysków M.2, co sprawia, że jest niezwykle kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca w Twoim komputerze. Jego wymiary to zaledwie 80 mm długości, 22 mm szerokości i 2,25 mm grubości. Dzięki temu bez problemu zmieści się w większości współczesnych laptopów i komputerów stacjonarnych.

Solidna konstrukcja, pewna gwarancja

Dysk MP44L marki Team Group został zaprojektowany z myślą o trwałości i niezawodności. Konstrukcja bez DRAM Cache może wydawać się niewielkim ograniczeniem, ale dzięki temu ograniczeniu udało się obniżyć cenę dysku, co przekłada się na bardziej przystępną ofertę dla użytkowników. Mimo tego, producent udziela aż 5-letniej gwarancji, co jest dowodem na pewność co do jakości i niezawodności swojego produktu.

Kompatybilność i wsparcie systemowe

Team Group zadbał o to, aby dysk MP44L był kompatybilny z platformami Intel i AMD. Co więcej, możesz śmiało zainstalować go na komputerach z systemami Windows 7, Windows 8, Windows 10, a nawet najnowszym Windows 11. Wsparcie dla Linuxa od wersji 2.6.33 sprawia, że produkt ten będzie odpowiednim wyborem dla użytkowników tego systemu operacyjnego.

Cena, która Cię zaskoczy

I na koniec ważny aspekt - cena. Dysk SSD MP44L 1 TB M.2 PCIe 4.0 marki Team Group jest dostępny w atrakcyjnej cenie poniżej 200 złotych, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Dostajesz wydajny dysk o rewelacyjnych osiągach, solidnej konstrukcji i wsparciu producenta, a jednocześnie nie musisz zbyt obciążać swojego budżetu.

Podsumowanie

Dysk SSD MP44L M.2 PCIe 4.0 marki Team Group to produkt, który łączy w sobie wydajność, niezawodność i przystępną cenę. Jeśli zależy Ci na szybkim działaniu systemu, płynnym uruchamianiu aplikacji i szybkim kopiowaniu danych, to z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Bez wątpienia ten dysk sprawi, że Twoje doświadczenie z korzystania z komputera będzie znacznie bardziej satysfakcjonujące.

Dysk MP44L może być świetnym wyborem zarówno dla osób poszukujących ulepszenia swojego starszego komputera, jak i dla tych, którzy budują nową maszynę do gier lub pracy. Dzięki swojej pojemności, wydajności, trwałości i przystępnej cenie, niezawodnie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Warto zaznaczyć, że zakup tego dysku to nie tylko inwestycja w praktyczne i korzystne rozwiązanie, ale także krok w kierunku nowoczesności i wydajności. Team Group MP44L M.2 PCIe 4.0 SSD to prawdziwy przyspieszacz Twojego komputera!

Wszystkie komentarze

Leave a Reply