ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 - opłacalna płyta główna?

ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 - opłacalna płyta główna?

ASUS PRIME B660M-A WIFI D4

Zaawansowana płyta główna dla entuzjastów

Jeśli szukasz płyty głównej, która zapewni doskonałą wydajność i rozbudowę możliwości, ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 jest modelem, który warto wziąć pod uwagę. Ta zaawansowana płyta główna oferuje imponujące funkcje i wydajność, idealne dla entuzjastów komputerowych. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu modelowi, podkreślając jego zalety, wymiary oraz funkcje.

Zalety:

Wydajność: ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 jest oparta na chipsecie Intel B660, który zapewnia znakomitą wydajność dla procesorów Intel Core 13. i 12. generacji. Dzięki temu płyta ta jest gotowa obsłużyć nawet najbardziej wymagające zadania, takie jak gaming, projektowanie graficzne czy obróbka wideo.

Wygodne połączenie bezprzewodowe: Model B660M-A WIFI D4 posiada wbudowany moduł Wi-Fi 6, który zapewnia szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. To szczególnie ważne dla osób, które korzystają z sieci domowej lub potrzebują bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Zrównoważone zasilanie: Płyta główna jest wyposażona w zaawansowany układ zasilania, który zapewnia stabilną pracę podczas ekstremalnych obciążeń. To oznacza, że możesz cieszyć się długotrwałą wydajnością systemu nawet podczas intensywnego użytkowania.

Rozbudowa możliwości: ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 oferuje wiele opcji rozszerzeń. Posiada dwa gniazda PCI Express x16, co pozwala na instalację kart graficznych w trybie AMD CrossFireX, zwiększając wydajność graficzną. Ponadto, płyta ta posiada cztery gniazda DIMM, umożliwiające instalację do 128GB pamięci RAM, co jest idealne dla osób potrzebujących dużych zasobów pamięci.

Solidna jakość wykonania: ASUS jest znany z produkcji wysokiej jakości produktów, a PRIME B660M-A WIFI D4 nie jest wyjątkiem. Płyta główna jest wykonana z solidnych materiałów, które gwarantują nie tylko trwałość, ale także stabilność systemu przez długi czas.

Wymiary:

ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 jest płytą główną w standardzie Micro ATX, co oznacza, że ma kompaktowe wymiary. Jej rozmiary to 244 mm x 244 mm, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób poszukujących płyty głównej do mniejszych obudów komputerowych. Dzięki temu możesz zbudować kompaktowy, ale potężny system, który oszczędzi miejsce na biurku.

Funkcje:

Wi-Fi 6: Płyta główna posiada wbudowany moduł Wi-Fi 6, który oferuje szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Dzięki temu możesz korzystać z szybkiego internetu bez konieczności podłączania kabli ethernetowych.

Złącza USB: PRIME B660M-A WIFI D4 posiada różnorodne złącza USB, w tym złącza USB 3.2 Gen 2, które zapewniają szybki transfer danych. Możesz podłączyć różne urządzenia, takie jak klawiatura, mysz, pendrive czy dysk zewnętrzny, bez obaw o ograniczenia prędkości.

Dźwięk HD: Płyta ta oferuje wysokiej jakości dźwięk HD dzięki zintegrowanemu układowi dźwiękowemu. Możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry.

Złącza sieciowe: Oprócz wbudowanego modułu Wi-Fi, płyta główna posiada również złącza sieciowe LAN, co daje możliwość podłączenia komputera do sieci przewodowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które preferują stabilne połączenie kablowe.

Podsumowanie:

ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 to zaawansowana płyta główna, która oferuje doskonałe możliwości rozbudowy, wydajność i funkcje. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że jest idealna do mniejszych obudów, a solidne wykonanie gwarantuje trwałość i stabilność. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 6, szybkim złączom USB i wysokiej jakości dźwiękowi, płyta ta spełni oczekiwania zarówno graczy, jak i profesjonalistów z dziedziny multimediów. Jeśli szukasz doskonałej płyty głównej, warto rozważyć ASUS PRIME B660M-A WIFI D4.

Wszystkie komentarze

Leave a Reply